TRAIN THE LEAN TRAINER

szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń oraz lean managerów którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia! Zarówno dla tych, którzy zaczynają jak i dla trenerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności trenerskie!

Szkolenie prowadzi:

Tomasz Król

Szkoli i występuje publicznie od 1994 roku. Swoje doświadczenie buduje w oparciu o praktykę prowadzenia szkoleń, a także kursy i szkolenia takie jak Szkoła Trenerów MATRIK, Akademia Trenerów i Mówców Adama Grzesika, czy kursy TJ Walkera. Wykłada(ł) na 5 uczelniach, a jego zajęcia należą do tych najlepiej zapamiętanych. Mówi z wielką pasją i skutecznie nią zaraża. Dodatkowo po każdym szkoleniu motywuje i zachęca do działania! Jest autorem dwóch entuzjastycznie przyjętych książek: „Lean Management po polsku” i „Zegar rozwiązywania problemów”. Opracował własną metodę rozwiązywania problemów, która zdobyła już spore uznanie.

TERMIN: narazie brak aktualnych terminów tego szkolenia

TRAIN THE LEAN TRAINER

Czy wiesz, że najlepszą formą ciągłego doskonalenia procesów jest posiadanie trenera wewnętrznego w firmie? Nie trzeba go od razu zatrudniać, można odpowiednio przygotować osobę, która i tak działa w zakresie lean management u Ciebie w firmie. Lub wybrać taką osobę i odpowiednio przeszkolić.

Problem zwykle polega na tym, że trudno jest opanować sztukę prowadzenia szkoleń w krótkim czasie i tak naprawdę jest to niepotrzebne, drogie i czasochłonne by skutecznie prowadzić szkolenia z jednej wybranej tematyki.

Ponieważ trenerzy IDP każdego miesiąca prowadzą po kilka takich szkoleń doskonale wiedzą, że jest tylko kilka elementów szkolenia, na których trzeba się skupić i których trzeba się nauczyć, by z powodzeniem prowadzić skuteczne i motywujące do działania szkolenia wewnątrz swojej organizacji.

Teraz, kiedy nasi klienci zwrócili nam uwagę na tę potrzebę postanowiliśmy się podzielić naszą wiedzą i przygotować trenerów wewnętrznych w firmach, w których prowadzimy projekty wdrożeniowe.

Jeżeli chcesz wziąć udział w takim szkoleniu dajemy Ci niepowtarzalną szansę dołączenia do szkolenia, poznania nas i podejrzenia, jak pracujemy i jak szkolimy trenerów wewnętrznych. Przy okazji samemu ucząc się.

Byś mógł jak najefektywniej pracować na szkoleniu otrzymasz od nas specjalny workbook. Pracując z nim podczas szkolenia będziesz dokładnie notował i planował całą strategię szkoleń tak, byś od razu po szkoleniu mógł zacząć działać! Dodatkowo otrzymasz od nas przykładowy program szkolenia z zagadnień lean management oraz gotową prezentację!

Jesteśmy pewni, że to szkolenie jest niesamowicie potrzebne Twojej organizacji i Ty też to wiesz, dlatego rozważasz udział w szkoleniu. Pytanie tylko, czy zapiszesz się już dziś?

Pamiętaj, że to bardzo kameralny webinar przeznaczony głównie dla uczestników naszego prestiżowego LEAN REWELATOR IDP MASTER PROGRAM i liczba miejsc jest mocno ograniczona, więc jak najszybciej sprawdź jego dostępność!

Do zobaczenia na szkoleniu!

Ewa,  Tomasz
Twoje osobiste wsparcie w ciągłym doskonaleniu

Poznaj opinie uczestników o naszych szkoleniach!

Sławomir Szczepaniec

"Sprawdzeni ludzie, duże umiejętności, inspirujące przywództwo. Zarówno firma jak i jej marketing stoi na wysokim poziomie. Polecam LEAN Po Polsku"

Sebastian Mycek

"Szkolenie prowadzone przez was to najlepszy przykład na to, iż poprzez między innymi dobrą zabawę można dostrzec wiele problemów które występują w pracy i równie szybko można je naprawiać oraz usprawniać swoje stanowiska pracy 🙂 Bardzo fajne szkolenie ! polecam 🙂 !"

Marcin Czech

"Świetna ekipa specjalistów. Polecam!"

Twoje Korzyści ze Szkolenia TRAIN THE LEAN TRAINER:

  • dowiesz się, jak jakie cechy ma skuteczne szkolenie,
  • poznasz metodę tworzenia naprawdę potrzebnych Twojej firmie szkoleń,
  • dowiesz się, jakie są metody szkoleniowe i jak z nich korzystać, by maksymalnie zachęcić do działania,
  • nauczysz się tworzyć materiały, które po szkoleniu z pewnością nie trafią na półkę,
  • poznasz gry symulacyjne pozwalające zrozumieć narzędzia i sens wdrażania lean management,
  • dowiesz się, jak zbudować swój autorytet wśród kolegów, by móc skutecznie prowadzić szkolenia,
  • workbook trenera - materiały z wszystkimi potrzebnymi wskazówkami trenerskimi,
  • sprawdzone metody i konkretna wiedza, za którą inni płacą kilka tysięcy złotych rocznie,
  • certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzony najwyższą jakością usługi szkoleniowej.

Oferta Specjalna! 

1 dniowe szkolenie z zakresu lean management to koszt 998 pln netto! Zapisz się Dziś, a my Obniżymy Ci Cenę o prawie 50%!

Płacisz 529 pln netto i oszczędzasz połowę ceny

To jedyna możliwość zakupu szkolenia w tak niskiej cenie ponieważ mamy już komplet uczestników, a oferta jest dedykowana tylko dla naszych klientów. A żeby tego było mało dajemy Ci dodatkowo:

BONUS #1– miesięczny dostęp do Biblioteki Tutoriali byś niezwłocznie mógł przygotować szkolenie dla swojego zespołu – wartość 490 pln netto

BONUS #2 – komplet materiałów trenerskich, gotowa prezentacja PP oraz program szkolenia lean management – wartość 399 pln netto

BONUS #3 – 10 egzemplarzy czasopisma Production Manager – wartość 350 pln netto

Sprawdź, kiedy będzie następna edycja

Poznaj firmy, które wspieraliśmy w ich strategiach zmiany i poprawy ich procesów produkcyjnych i usługowych:

Chcesz o coś zapytać?

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie.