Close

Zegar Rozwiązywania Problemów

12 godzin do celu

UWAŻASZ, ŻE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z PDCA JEST TRUDNE?

AUTORSKA METODA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW UDOWADNIA, ŻE MOŻE BYĆ TO BARDZO PROSTE. 

JAK? ZAINWESTUJ 3 MINUTY W LEKTURĘ TEJ STRONY  A DOWIESZ SIĘ, GDZIE SZUKAĆ TEJ WIEDZY!

Zwróciliśmy uwagę, że...

Prowadząc szkolenia od prawie 20 lat zwróciliśmy uwagę na kilka istotnych problemów z którymi zmagali się nasi klienci zanim do nas trafili:

Są jednak proste rozwiązania

Dla części osób te problemy są ogromne, jednak my spotykamy się z nimi na co dzień, również w małych firmach, dzięki czemu mamy sprawdzone, a - co najważniejsze - skuteczne rozwiązania:

rozwiązywanie problemów jest czasochłonne,


robisz to powierzchownie, niedokładnie,


a najgorsze jest to, że ignorując problemy one zawsze wracają.

Dodatkowo :

12 kroków systemowego podejścia do problemu,

                 

dwa dni na rozwiązanie tylko Twoich problemów,


wyjdziesz z gotowym systemem i rozwiązaniem Twoich utrapień - nie będziesz miał problemów nie do rozwiązania.

                   


otrzymasz wsparcie ekspertów po szkoleniu - nie musisz sam sobie radzić z problemami,


abyś mógł kontynuować rozwój swojej firmy otrzymasz od nas aż 25% zniżki na wyjątkowy, dedykowany dla Twojego procesu warsztat zamknięty u Ciebie w firmie.


    Autorski model Zegara Rozwiązywania Problemów

Czas na rozwiązywanie problemów to świetna inwestycja. Pod warunkiem, że robisz to systemowo. Być może znasz podejście PDCA. Pewnie wiesz jak trudno dobrze opisać problem, znaleźć przyczynę i rozwiązanie, które działa już zawsze. My wiemy, że to może być łatwe. Chcemy Cię nauczyć tego systemowego podejścia. Opracowaliśmy metodę Zegara Rozwiązywania Problemów, po to byś nie musiał więcej myśleć jak zabrać się za problem. Możesz o tym przeczytać w kolejnych numerach Production Managera. Zainwestuj parę godzin w czytanie naszych artykułów. Dostaniesz podstawy i nauczysz się metody.

Żadna metoda nie będzie jednak działać, jeśli nie będziesz jej ćwiczył. Możesz wpisać sobie zatem do kalendarza datę 14-15 listopada 2017 roku. Wtedy w Katowicach będziesz miał całe dwa dni na ćwiczenie. 

Nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Nie będziesz miał żadnych wymówek. Wyłączysz telefon i wraz z innymi uczestnikami będziesz mógł systemowo przyjrzeć się swoim problemom i znaleźć rozwiązania. 

Jeśli nie nauczysz się pokonywać problemów, one pokonają Ciebie. Nie chcesz chyba zmarnować tej szansy? Czekamy na Ciebie.

EKSPERT W DZIEDZINIE WDRAŻANIA LEAN MANAGEMENT, KONSULTANT, TRENER I AUTOR PROGRAMÓW SZKOLENIOWYCH W OBSZARZE ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. TWÓRCA INSTYTUTU DOSKONALENIA PRODUKCJI, A OBECNIE JEGO DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY. POSIADA DWUDZIESTOLETNIE DOŚWIADCZENIE W USPRAWNIANIU PROCESÓW PRODUKCYJNYCH WEDŁUG FILOZOFII LEAN MANAGEMENT.PRZEPROWADZIŁ PONAD 100 PROJEKTÓW WDROŻENIOWYCH I BLISKO 1000 SZKOLEŃ W RÓŻNYCH OBSZARACH PROCESÓW PRODUKCYJNYCH W NIEMAL WSZYSTKICH BRANŻACH, TAKŻE USŁUGOWYCH. POMYSŁODAWCA CYKLU KONFERENCJI LEAN CAMP (OD 2012 ROKU). WSPÓŁTWÓRCA SYSTEMU TRWAŁEJ EFEKTYWNOŚCI PRODUKCJI (S.T.E.P.). WYKŁADOWCA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM WE WROCŁAWIU, WYŻSZEJ SZKOLE EUROPEJSKIEJ I. KS. JÓZEFA TISCHNERA I WYŻSZEJ SZKOLE EKONOMII I INFORMATYKI W KRAKOWIE. AUTOR NIEZLICZONYCH ARTYKUŁÓW I PUBLIKACJI NA TEMAT ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ. ABSOLWENT UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO, POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ I SZKOŁY IM. LEONA KOŹMIŃSKIEGO W WARSZAWIE.

DOTYCHCZAS WSPÓŁPRACOWAŁ M.IN. Z: NUTRICIA, CADBURY WEDEL SP. Z O.O., WAGONY ŚWIDNICA S.A., FAM S.A., PESA POJAZDY SZYNOWE, POCH S.A., VICTUAULIC POLSKA, SCANIA POLAND, KGHM, STOLBUD.

Warsztat Zegara Rozwiązywania Problemów poprowadzi dla Ciebie

Tomasz Król

Już dziś zapisz się na warsztat Zegara Rozwiązywania Problemów i skorzystaj z 10% zniżki tylko do końca lipca 2017

Kiedy: najbliższa edycja 14-15 listopada 2017

Gdzie: Park Hotel Diament **** Katowice

Cena: 1929 PLN netto*


*cena nie zawiera kosztów dojazdu ani noclegu uczestnika. 

Zobacz, jak było na innych naszych warsztatach

Posłuchaj, co mówią o warsztatach uczestnicy

© 2017 INSTYTUT DOSKONALENIA PRODUKCJI SC 

Wszelkie prawa zastrzeżone.