Tomasz Król prelegentem Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu podczas 9 Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji

//Tomasz Król prelegentem Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu podczas 9 Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji
Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Tegoroczna 7. odsłona konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu” jak co roku odbędzie się podczas Targów Maintenance. Tym razem także przybliży uczestnikom najlepsze praktyki inżynierskie i produkcyjne stosowane w największych zakładach przemysłowych. W roli prelegentów wystąpią znani i cenieni w branży eksperci. Wiedza przekazywana podczas 2 dni targowych podzielona zostanie na 4 bloki tematyczne. Efektywność Służb Utrzymania Ruchu, Predykcja w Utrzymaniu Ruchu, Redukcja Kosztów Utrzymania Ruchu i Przemysł 4.0. W programie konferencji pojawi się temat kompleksowego audytu niezawodności parku maszynowego. Opowie o nim Arkadiusz Rybka z I-Care Polska Sp. z o.o. Słuchacze dowiedzą się również jak pozyskać dofinansowanie dla inwestycji poprawiających efektywność energetyczną przedsiębiorstwa. To zagadnienie poruszy Paweł Gajewski z Polskiej Organizacji Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju POWEER.  Do tablicy zostanie też przywołany temat dokładnego oczyszczania oleju w maszynach, wpływającego na koszty. Na pytania uczestników podczas tego wykładu odpowie Paweł Gula z C.C. Jensen Polska Sp. z o.o.  Intrygujący natomiast temat wystąpienia przygotował Tomasz Król – “Masz tyle czasu co papież”, gdzie słuchacze dowiedzą się jak optymalnie planować i wykorzystywać swój czas.

Pełen harmonogram konferencji zostanie podany wkrótce, jednak już dziś warto zarezerwować sobie czas na krótki powrót do szkoły.  Zdobyta wiedza z pewnością pozwoli na poprawienie efektywności i zwiększenie zysków w zakładzie produkcyjnym.

Równolegle do Targów Maintenance odbędą się 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS. Wszystkich zainteresowanych tematyką przemysłową zapraszamy w październiku do Krakowa.