Poznaj zasady podejmowania skutecznych decyzji w planowaniu produkcji.

Bardzo często jest tak, że plan produkcyjny jest aktualny tylko w momencie planowania, potem dynamicznie się zmienia w zależności od „wrzutek”, awarii i nieplanowanych przestojów.

To powoduje, że musisz podejmować wiele decyzji, by na koniec zrealizować cały plan produkcyjny. Nie zawsze jest to proste i nie zawsze się udaje. 

Jeżeli chcesz nauczyć się wyciągać wnioski z codziennej pracy z planem produkcyjnym oraz podejmować skuteczne decyzje te warsztaty to idealna porcja wiedzy dla Ciebie.

Warsztaty praktyczne na symulatorze szkoleniowym

Skuteczny planista

Absolutnie jedyne takie szkolenie dostępne w Polsce z planowania produkcji oparte na symulatorze!

Niezbędne minimum teorii, którą zastosujesz od razu planując produkcję – i co najważniejsze, od razu będziesz mieć wyniki!

TERMIN: 6-7 lutego 2020, Katowice

O szkoleniu

Z tego szkolenia wyjdziesz z praktyczną wiedzą dotyczącą TWOJEGO procesu, a już na drugi dzień możesz wdrażać zmiany i optymalizować plan produkcyjny, bo będziesz dokładnie wiedział jak to zrobić!

Symulator planowania produkcji to jedyne takie narzędzie dostępne w Polsce (a teraz dostępne tylko u nas!), które nie tylko ułatwi Ci proces nauki odpowiedniego planowania zleceń produkcyjnych, ale także pokaże Ci możliwości, jakie daje zrozumienie specyfiki różnych procesów.

  • Jesteś planistą? Odpowiadasz za planowanie produkcji w swoim przedsiębiorstwie? A może dopiero się uczysz i chcesz doskonalić zawód? Świetnie! To szkolenie jest właśnie dla CIEBIE
  • Dowiesz się jak podnieść efektywność swojego planowania, nawet jeśli nie do końca jesteś w stanie przewidzieć plan produkcyjny, „wrzutki” czy awarie
  • Ponadto zobaczysz, jakie możliwości otwieraprzed Tobą „Wirtualny Planista” VENDO.ERP – sztuczna inteligencja, która obserwując plany produkcyjne i TWOJE decyzje, potrafi zaproponować Ci najbardziej optymalne rozwiązanie w awaryjnych momentach

Szkolenie jest dedykowane dla wszystkich planistów, niezależnie od procesu produkcyjnego (produkcja seryjna, jednostkowa, specjalistyczna itd.), a także kadry zarządzającej, brygadzistów, liderów produkcji, liderów usprawnień.

Nie zostaniesz też bez żadnej odpowiedzi - dwóch praktyków prowadzących szkolenie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Trenerzy

Tomasz Król

Trener, wizjoner i inspirator. Współpracował z ponad 90 przedsiębiorcami budując wraz z nimi strategię zmian opartą o zdrowo-rozsądkowe zarządzanie.  Autor doskonałej metody „Zegar Rozwiązywania Problemów”, który często znajduje rozwiązania w nieoczywistych miejscach, w których nawet nikt ich nie szuka. Pomaga spojrzeć szerzej, motywuje i często wyciąga ze strefy komfortu.

Bartłomiej Lux

Współwłaściciel i członek zarządu w CFI Systemy Informatyczne odpowiedzialny za rozwój firmy. Ma 22 lata doświadczenia w informatyce, 20 lat doświadczeń w systemach klasy ERP, EOD, CRM i BI i 2 lata doświadczeń w grywalizacji i psychologii behawioralnej. Swoje doświadczenie zdobywał w licznych projektach na stanowiskach od Konsultant, Kierownika Projektu po Dyrektora Sprzedaży.

Grzegorz Ćwieląg

Wdrożeniowiec systemów ERP w obszarach zarządzania produkcją, magazynowania (w tym MWS) i logistyką. Od 23 lat w branży IT, pracując w działach informatyki firm produkcyjnych, od dwunastu lat konsultant wdrożeniowy i kierownik projektów. Doświadczenie jako szkoleniowiec zdobył w trakcie licznych projektów wdrożeniowych, a także w szkoleniach z zarządzania firmą przy wsparciu systemów ERP dla firm produkcyjnych.

Program

Dzień 1

Dzień 2

Poznaj opinie uczestników o naszych szkoleniach!

Sławomir Szczepaniec

"Sprawdzeni ludzie, duże umiejętności, inspirujące przywództwo. Zarówno firma jak i jej marketing stoi na wysokim poziomie. Polecam LEAN Po Polsku"

Sebastian Mycek

"Szkolenie prowadzone przez was to najlepszy przykład na to, iż poprzez między innymi dobrą zabawę można dostrzec wiele problemów które występują w pracy i równie szybko można je naprawiać oraz usprawniać swoje stanowiska pracy 🙂 Bardzo fajne szkolenie ! polecam 🙂 !"

Marcin Czech

"Świetna ekipa specjalistów. Polecam!"

Oto, co otrzymujesz w ramach warsztatów:

  • dwa intensywne dni warsztatów na symulatorze produkcyjnym - specjalnie przygotowanym narzędziu do nauki skutecznego planowania produkcji,
  • dobrze przygotowane materiały, które pozwolą Ci zebrać całą nową wiedzę w jednym miejscu,
  • 30 minut konsultacji online o Twoim planowaniu z wybranym prowadzącym,
  • całodzienny poczęstunek, kawę i napoje oraz obiad,

+ BONUSY

  • magazyn produkcyjny Szef Utrzymania Ruchu lub Production Manager,
  • dostęp do nagrania z webinaru z Tomaszem Królem i Bartłomiejem Luxem na temat "Czy rzeczywiście potrzebujesz ERP?"
  • miesięczny dostęp do symulatora, byś jeszcze przez 30 dni mógł się doskonalić.

Wartość bonusów 900 pln

Oferta Specjalna! 

1980 pln netto

1480 pln netto

Cena szkolenia jest podana w kwocie netto. Należy do niej doliczyć 23% VAT.
Nie obejmuje ceny noclegu ani dojazdu.

Poznaj firmy, które wspieraliśmy w ich strategiach zmiany i poprawy ich procesów produkcyjnych i usługowych:

Chcesz o coś zapytać?

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie.