Naucz się skutecznie zarządzać parkiem maszynowym i przestań tracić czas i nerwy na kosztowne przestoje

Panuje przekonanie, że przestojów na produkcji nie można zaplanować. A awarii to już w ogóle nie jest się w stanie przewidzieć.

To powoduje, że tak naprawdę nie umiesz zagwarantować działowi produkcji dostępności maszyn jakiej od Ciebie oczekują. Kosztuje Cię to zapewne wiele nerwów i niepotrzebnych dyskusji.

A jeśli przewrotnie powiemy Ci, że nie tylko przestoje, ale nawet awarie można przewidzieć?

Jeśli chcesz nauczyć się wyciągać wnioski z codziennej pracy z maszynami, poznać ograniczenia swojego parku maszynowego i dzięki temu zapewnić ciągłość produkcji to te warsztaty są na pewno dla Ciebie!

Praktyczne warsztaty oparte na specjalnie przygotowanych ćwiczeniach praktycznych, które nie tylko pokażą Ci jak zastosować TPM, ale także od razu nauczą Cię odnosić wiedzę do Twojego procesu i maszyn

SKUTECZNY PARK MASZYNOWY

Absolutnie jedyne takie praktyczne warsztaty, w których skupiamy się na zastosowaniu narzędzi a nie ich poznawaniu.

Niezbędną teorię otrzymasz przed szkoleniem w postaci kursu video, którą zastosujesz na warsztatach już w celu usprawniania Twojego parku maszynowego!

vod

TERMIN: brak aktualnych terminów szkolenia

O warsztatach

Z tego warsztatu wyjdziesz z praktyczną wiedzą dotyczącą TWOJEGO procesu i TWOJEGO parku maszynowego, a już na drugi dzień możesz wdrażać zmiany i planować działania, bo będziesz dokładnie wiedział co i jak zrobić!

Szkolenie jest dedykowane dla:

  • KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I WŁAŚCICIELI FIRM, by jasno zdefiniować cele Utrzymania Ruchu dla lepszej efektywności procesu;
  • KIEROWNIKÓW UTRZYMANIA RUCHU, by dokładnie dowiedzieć się, jakie zasoby posiada park maszynowy i jak planować przestoje by zapewnić ciągłość produkcji;
  • LIDERÓW USPRAWNIEŃ I KIEROWNIKÓW PRODUKCJI, by nauczyć się dobrze komunikować z działem UR i dokładnie zdefiniować odpowiedzialność za wspólne powodzenie wdrażania TPM;

Jeśli jesteś dyrektorem technicznym, odpowiadasz z Utrzymanie Ruchu w przedsiębiorstwie lub masz swoją własną firmę i chcesz dowiedzieć się, czego dokładnie powinieneś oczekiwać, by zapewnić maksymalną dostępność maszyn, to właśnie na tych warsztatach dowiesz się, co dokładnie możesz zrobić, by podnieść efektywność całego przedsiębiorstwa.

Nie zostaniesz bez żadnej odpowiedzi. Ze szkolenia wyjdziesz z gotowym planem działań dla Twojej firmy - nasi praktycy prowadzący szkolenie zadbają o to, by czas zainwestowany w naukę zwrócił się krótko po powrocie do firmy!

Trenerzy

Tomasz Król
Tomasz Król

Trener, wizjoner i inspirator. Współpracował z ponad 90 przedsiębiorcami budując wraz z nimi strategię zmian opartą o zdrowo-rozsądkowe zarządzanie.  Autor doskonałej metody „Zegar Rozwiązywania Problemów”, który często znajduje rozwiązania w nieoczywistych miejscach, w których nawet nikt ich nie szuka. Pomaga spojrzeć szerzej, motywuje i często wyciąga ze strefy komfortu.

Wiesław Białoń
Wiesław Białoń

Master Black Belt w komórce Fiat Production System. Przepracował ponad 42 lata, w tym 37 w Fiat Auto Poland (FAP) oraz w Fabryce samochodów Małolitrażowych (FSM) w Tychach. Współtwórca modelu zarządzania Fiat Production System w oparciu o system World Class Manufacturing, koordynator w latach 1996 – 2006 modelu zarządzania w oparciu o Total Productive Maintenance i TQM.

Program

Podczas trwania warsztatów trenerzy będą skupiać się na przekazaniu wiedzy potrzebnej do efektywnego wykorzystania maszyn, a zagadnienia, jakie zrealizują to:

Program szkolenia

Poznaj opinie uczestników o naszych szkoleniach!

Anna Boruch

Anna Boruch

Planista produkcji POLIMER
"Właśnie to mi się najbardziej podoba, że jest ekspresyjne, że nie jest to czysta teoria tylko coś, co wiem, że będę mogła wykorzystać w swojej firmie. Myślę, że już po części potrafię sobie odpowiedzieć na pytania, z którymi tutaj przyjechałam. Właśnie czekam na kolejny, drugi dzień, myślę, że z niego „wyciągnę” jeszcze więcej dla siebie. Jak najbardziej pozytywie, polecam."
Sebastian Kozieł

Sebastian Kozieł

Kierownik planowania FLAGOWA KRAINA
"Tomek jest jednym z moich ulubionych ludzi jeśli chodzi o szkolenia. To nie jest moje pierwsze spotkanie z nim, więc wiedziałem, że nie będzie źle. Bardzo dobra jest część integracyjna, można porozmawiać z innymi uczestnikami, skonfrontować swoje problemy, podsłuchać rozwiązań i pocieszyć się, że inni też mają problemy niezależnie od przemysłu czy dziedziny, w jakiej pracują."

Michał Czech

Project manager COBERG
"Bardzo fajnie. Jestem bardzo zadowolony. Było tu poruszonych wiele ciekawostek, ale nie takich „pustych” tylko naprawdę można było coś wynieść - przemyślenia do codziennej pracy. Ja zapisałem nas na szkolenie i miałem takie przekonanie, że to nie będzie dla mnie, tylko dla szefa i kolegi planisty a tak naprawdę sam też sporo wyniosłem. Super."

Zobacz, co mówią uczestnicy o warsztatach prowadzonych przez nas:

Oto, co otrzymujesz w ramach warsztatów:

  • dwa intensywne dni warsztatów ze specjalnie przygotowanymi ćwiczeniami praktycznymi do nauki skutecznego zarządzania parkiem maszynowym
  • dobrze przygotowane materiały, które pozwolą Ci zebrać całą nową wiedzę w jednym miejscu,
  • 30 minut konsultacji online by porozmawiać o twojej specyfice firmy z wybranym prowadzącym,
  • całodzienny poczęstunek, kawę i napoje oraz obiad,

+ BONUSY

  • magazyn produkcyjny Szef Utrzymania Ruchu lub Production Manager,
  • dostęp do materiałów video z niezbędną teorią, by nie tracić na nią czasu na szkoleniu tylko skupić się od razu na zastosowaniu jej w procesie

Wartość bonusów 900 pln

Oferta Specjalna! 

1980 pln netto

1480 pln netto

Cena szkolenia jest podana w kwocie netto. Promocja trwa do końca marca. Należy do niej doliczyć 23% VAT.
Nie obejmuje ceny noclegu ani dojazdu.

Poznaj firmy, które wspieraliśmy w ich strategiach zmiany i poprawy ich procesów produkcyjnych i usługowych:

Chcesz o coś zapytać?

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie.