Szkolenia otwarte z zakresu Lean

Szkolenia otwarte lean management i nie tylko

Szkolenia otwarte to doskonała możliwość doskonalenia swoich umiejętności, ponieważ oprócz zdobywania nowej wiedzy poznajesz ludzi, z którymi możesz wymienić się doświadczeniem.

Szkolenia otwarte, które znajdziesz na naszej stronie to specjalnie przygotowane programy, które mają za zadanie przeprowadzić Cię przez proces nauki zakończony wypracowaniem konkretnych rozwiązań dla Twojej organizacji. Nasze szkolenia otwarte lean management są dopracowane pod każdym względem, ponieważ bardzo mocno opieramy się na informacji zwrotnej od uczestników. Zmiany wdrażamy z każdą kolejną edycją, więc możesz mieć pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość.
Szkolenia otwarte, które proponujemy, to wzmocnienie konkretnych obszarów, które uważamy za najważniejsze w Twojej organizacji. Dodatkowo uważamy, że wielkość grupy ma znaczenie, dlatego zawsze staramy się pracować w grupach nie mniejszych niż 10 osób oraz nie większych niż 18 osób. Ogromną zaletą szkoleń otwartych jest wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami i możliwość poznania tego, jak inne branże radzą sobie z wyzwaniami.

Szkolenia otwarte lean management zwykle mają na celu zapoznanie uczestników z tematem szkolenia, z zasadą działania narzędzia lub metody. My kładziemy duży nacisk na to, by nasze szkolenia lean nie tylko uczyły, co można zrobić, ale także dawały jasną instrukcję, jak to zrobić. Możesz być pewien, że warsztatowa forma naszych szkoleń oraz autorskie materiały, gry i symulatory powodują, że nasze szkolenia otwarte lean nabierają nowego znaczenia.

Zobacz, jakie szkolenia otwarte mamy w swojej ofercie a następnie wejdź i sprawdź, kiedy będzie kolejna edycja

fas fa-chalkboard-teacher

Skuteczny Planista

Skuteczny Park Maszynowy

Train the lean trainer

Skuteczna Komunikacja

Podstawy TWI

Instytut Doskonalenia Produkcji

GRUPA VERBIS Sp. z o.o.

ul. Wigilijna 3
44-105 Gliwice

NIP: 969-164-19-98
KRS: 0000844841