Pierwsza książka, która odpowiada na trudne pytania, które z pewnością usłyszysz przy wdrożeniu lean!

Przeczytaj o najlepszych praktykach z projektów usprawniających!

Z tej książki dowiesz się:

  • jak wdrażać usprawnienia w branżach, w których wydaje się, że nic się nie da usprawnić
  • czego absolutnie nie robić, by wdrożenie lean się udało
  • co zrobić, by być skutecznym liderem lean i pomagać innym w usprawnianiu procesów

W tej książce znajdziesz plan na wdrożenie lean management po ludzku opisany językiem 

zrozumiałym dla wszystkich

PARTNERZY

SKUTECZNY LIDER LEAN

"Dzięki sprawdzonej przeze mnie osobistej koncepcji usprawniacza i opisanym w tej książce dobrym praktykom wypływającym z projektów masz szansę zaoszczędzić sporo pieniędzy. Możesz wydać je na usuwanie niepotrzebnych błędów, na naukę na żywym organiźmie firm i ludzkich emocji albo wybrać inną drogę i skorzystać z dobrych rad. W tym drugim przypadku pieniądze zostaną w Twojej kieszeni, dzięki czemu będziesz mógł (mogła) zainwestować je w coś przyjem- niejszego i pożyteczniejszego. Wybór należy do Ciebie." 

POBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ

Jeśli nadal masz wątpliwości, możesz otrzymać od nas pierwszy rozdział książki. Zupełnie za darmo! 


Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Rozdział otrzymasz 

od nas na swoją skrzynkę mailową.

ZESTAW - 39,90 ZŁ

Jeśli złożysz zamówienie za pośrednictwem tej strony, otrzymasz dodatkowo praktyczny ołówek do robienia notatek, a Twoja książka zostanie przed wysyłką podpisana przez jej autora. 


Skład zestawu:

  • Książka "Skuteczny lider lean" 192 strony,  format 210 x 140 mm, oprawa miękka
  • Praktyczny ołówek do prowadzenia notatek podczas czytania książki
  • Podpis autora - Andrzeja Krótkiego -  na jednej z pierwszych stron książki


Tylko zamawiając książkę bezpośrednio z tej strony możesz skorzystać z atrakcyjnego pakietu. Pakiet nie jest dostępny w innych punktach sprzedaży.

Wizualizacja poglądowa. Wygląd finalnego produktu może się nieznacznie różnić.

KSIĄŻKA

RECENZJE

"Książka Skuteczny lider lean to obowiązkowa lektura dla wszystkich osób, które zdają sobie sprawę z tego, że zmiany u podstaw nie tylko usprawniają proces pracy, lecz również stają się źródłową przyczyną przewagi rynkowej. Konkurencja może kopiować marketing, ale to właśnie systemowe usprawnienia pozwalają osiągać gigantyczną przewagę nad innymi graczami na rynku bez konieczności wydawania fortuny na reklamę i promocję."

Bartek Popiel

konsultant strategiczny i autor bloga liczysiewynik.pl

"Rozbuchane koszty i procedury są zmorą nie tylko wielkich korporacji, ale też małych firm. Zbytnie skomplikowanie obniża efektywność i warto zacząć „odchudzać” firmę jak najwcześniej. Andrzej wykorzystuje swoje bogate doświadczenie z różnych branż, by pokazać, jak wdrożyć lean w firmie — w książce znajdziesz mnóstwo dobrych rad i ciekawych wniosków. Usprawni Twój biznes!"

Paweł Tkaczyk

autor książki Zakamarki marki

"Lekko się czyta, a przykłady podane przez Andrzeja są bardzo obrazowe. Pokazuje konkretne zachowania, które mogą pomóc liderom usprawnień w skutecznym wdrażaniu zmian i oszczędzaniu pieniędzy w biznesie. Zachęcam do lektury!"

Mariusz Gralewski

CEO, Docplanner

O AUTORZE

Współwłaściciel Instytutu Doskonalenia Produkcji, koordynator i współtwórca cyklu ogólnopolskich konferencji Lean Camp (od 2012 r.), trener i konsultant lean managementu, współtwórca Systemu Trwałej Efektywności Produkcji (S.T.E.P.). Pomagał w usprawnieniach ponad 60 firmom z branży produkcyjnej, usługowej, serwisowej 

i handlowej. Prowadzi projekty wdrożeniowe, szkolenia, warsztaty, gry symulacyjne w zakresie narzędzi i metod lean, motywacji i kreatywnego myślenia. 

ANDRZEJ KRÓTKI

Autor kilku publikacji na tematy związane z optymalizacją procesów w przedsiębiorstwach. Absolwent Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz stypendysta ELTE w Budapeszcie. Wykładowca studiów podyplomowych Lean Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

DLA MEDIÓW

Jeśli reprezentujesz dowolne media i szukasz informacji dotyczących książki, zapraszamy do 

kontaktu pod adresem instytut@instytutdp.com.

KONTAKT

Instytut Doskonalenia Produkcji Sp. z o.o.

ul. Jana Dzierżona 24

44-122 Gliwice

NIP: 631-268-09-18

+48 882 048 961

© 2018 INSTYTUT DOSKONALENIA PRODUKCJI SP. Z O.O. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.