STANDARDY PRACY ORAZ EFEKTYWNE SZKOLENIA STANOWISKOWE - PODSTAWY TWI

szkolenie dla trenerów wewnętrznych, koordynatorów wdrożeń, lean managerów oraz liderów zmian, którzy chcą nauczyć się skutecznie prowadzić szkolenia stanowiskowe tak, by móc jak najefektywniej przekazać swoją wiedzę! Zarówno dla tych, którzy zaczynają jak i dla trenerów, którzy z powodzeniem stosują elementy TWI!

Szkolenie prowadzi:

Tomasz Król

autor bestsellerowej książki “Lean Management po polsku”, podcaster oraz autor metody rozwiązywania problemów, która z powodzeniem rozwinęła podejście PDCA w Polsce. Wykładowca zdroworozsądkowego zarządzania na 5 polskich uczelniach. Trener, mentor, inspirator Organów Zarządzających wiodących polskich firm produkcyjnych i usługowych.

Narzędzie TWI poznał prawie 20 lat temu prowadząc projekty usprawniające dla Opla. Od tamtej pory rozwijał i doskonalił swoje umiejętności trenerskie na ponad 100 szkoleniach z tego obszaru!

TERMIN: narazie brak aktualnych terminów tego szkolenia. 

SKUTECZNE SZKOLENIA STANOWISKOWE

Prowadząc szkolenia dla różnych firm kilka razy w miesiącu bardzo lubię rozmawiać z uczestnikami i wsłuchiwać się w ich potrzeby. Podczas jednego z takich szkoleń usłyszałem zdanie, które zainspirowało mnie właśnie to zrobienia tego szkolenia: “Tomasz, słyszałem, że TWI jest świetnym narzędziem, ale boję się, że to zbyt zaawansowane dla naszej firmy”.

I właśnie dlatego przedstawiam Wam absolutny filar właściwego podejścia do efektywnych szkoleń stanowiskowych – standardy pracy i podstawy TWI!

Podczas szkolenia przeprowadzę Cię krok po kroku przez najważniejsze tematy z tego zagadnienia byś mógł zrozumieć, jak ważne jest właściwe przygotowanie i podstawy. Pomogę Ci zrozumieć ideę wprowadzania standardów jako podstawy do jakichkolwiek dalszych działań! Pokażę Ci także, na czym polega tak naprawdę TWI i jak się z nim zmierzyć by móc powiedzieć TAK! wdrażamy TWI!

Byś mógł jak najefektywniej pracować na szkoleniu otrzymasz ode mnie materiały szkoleniowe, które z powodzeniem wykorzystasz przygotowując swoje procesy do zmiany.  Planuję je zawsze osobiście, więc tym bardziej możesz mieć pewność, że oparte są na naszym Systemie Trwałej Efektywności Produkcji a tym samym niezwykle skuteczne. Po szkoleniu, wracając do swojej firmy będziesz dokładnie wiedział, co powinieneś zrobić w następnej kolejności, by Twoja zdobyta wiedza nie trafiła na półkę a została realnie zaimplementowana do procesu!

Jestem absolutnie pewien, że to szkolenie jest niesamowicie potrzebne Twojej organizacji i Ty też to wiesz, dlatego rozważasz udział w szkoleniu. Pytanie tylko, czy zapiszesz się już dziś?

Pamiętaj, że to bardzo kameralne szkolenie przeznaczone głównie dla uczestników naszego prestiżowego LEAN REWELATOR IDP MASTER PROGRAM i liczba miejsc jest mocno ograniczona, więc jak najszybciej sprawdź jego dostępność!

Do zobaczenia na szkoleniu!

Tomasz Król
Twoje osobiste wsparcie w ciągłym doskonaleniu

Poznaj opinie uczestników o naszych szkoleniach!

Sławomir Szczepaniec

"Sprawdzeni ludzie, duże umiejętności, inspirujące przywództwo. Zarówno firma jak i jej marketing stoi na wysokim poziomie. Polecam LEAN Po Polsku"

Sebastian Mycek

"Szkolenie prowadzone przez was to najlepszy przykład na to, iż poprzez między innymi dobrą zabawę można dostrzec wiele problemów które występują w pracy i równie szybko można je naprawiać oraz usprawniać swoje stanowiska pracy 🙂 Bardzo fajne szkolenie ! polecam 🙂 !"

Marcin Czech

"Świetna ekipa specjalistów. Polecam!"

Twoje Korzyści ze Szkolenia:

  • poznasz zasady programu TWI, byś mógł jak najlepiej zrozumieć całe podejście i byś już nie musiał zastanawiać się, czy to, co robisz jest właściwe dla Twojego procesu,
  • poznasz narzędzia stosowane w podejściu TWI byś bez problemu mógł się wśród nich poruszać i maksymalnie wykorzystywać ich potencjał,
  • zobaczysz, na czym dokładnie polega istrułowanie, byś już nigdy nie musiał się zatsnawiać, czy na pewno dobrze to pokazałeś,
  • dowiesz się co powinna zawierać i jak powinna być stworzona odpowiednia instrukcja stanowiskowa byś miał pewność, że jest jasna i czytelna bez względu na bariery językowe lub kulturowe pracowników,
  • poznasz zasady programu TWI, byś mógł jak najlepiej zrozumieć całe podejście i byś już nie musiał zastanawiać się, czy to, co robisz jest właściwe dla Twojego procesu, poznasz narzędzia stosowane w podejściu TWI byś bez problemu mógł się wśród nich poruszać i maksymalnie wykorzystywać ich potencjał, dowiesz się, jak wybrać lub jak samemu zostać dobrym trenerem stanowiskowym by szkolenia i przygotowywane instrukcje były jasne i czytelne dla wszystkich
  • dowiesz się jak stworzyć matrycę umiejętności odpowiednią pod narzędzia TWI by efektywność Twojego procesu nie była nigdy więcej uzależniona od ludzi,
  • otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzony najwyższą jakością usługi szkoleniowej a to oznacza, że możesz mieć pewność, że szkolenie prowadzone jest na najwyższym możliwym poziomie oraz posiada materiały przygotowane z najwyższą starannością!
Sprawdź, kiedy będzie następna edycja

Poznaj firmy, które wspieraliśmy w ich strategiach zmiany i poprawy ich procesów produkcyjnych i usługowych:

Chcesz o coś zapytać?

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie.