Dowiedz się, jak podnieść efektywność Twojego procesu skupiając się tylko na tym, na co rzeczywiście masz wpływ

Wiele osób zgłasza się do mnie będąc zupełnie na początku swojej drogi efektywnego zarządzania. 

Zgłaszają się prezesi i dyrektorzy, którzy wiedzą, czego potrzebuje ich firma, ale nie mają budżetu na zatrudnienie firmy zewnętrznej.

Zgłaszają się managerowie i koordynatorzy zmian, którzy wiedzą, co muszą zrobić ale nie mają pewności, jak dobrze ułożyć zmiany by maksymalnie zaangażować i zmotywować ludzi.

Zgłaszają się kierownicy produkcji, planiści, kierownicy magazynów, którzy doskonale wiedzą, że proces produkcyjny to wiele połączonych ze sobą naczyń i sami niewiele osiągną, jeśli inne działy nie będą chciały współpracować.

Wszyscy z nich wiedzą, że zmiana to długi proces i nie muszą od razu generować oszczędności, ale chcieliby mieć wskaźnik, który będzie pokazywał, że zmierzają w dobrym kierunku. 

Jeśli to, co napisałem brzmi znajomo to zapewniam Cię, że jest wiele rzeczy, nawet poza Twoim działem, na które masz wpływ. Przy odpowiednim zaangażowaniu, bez wysyłania całej firmy na czasochłonne szkolenia, jesteś w stanie podnieść efektywność. 

Dlatego, żeby przyspieszyć Twoje działania i pomóc Ci obrać dobry kierunek mam dla Ciebie propozycję:

 

Praca 1 na 1 w formie Mastermind!

Oto jak na tym skorzystasz:

Przez 6 tygodni będziesz spotykać się online ze mną lub z przeszkolonym członkiem mojego zespołu – specjalistą w zakresie optymalizacji procesów. 

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu online 1 na 1. Każdy tydzień to nowy temat, czas na Twoje pytania i nasze odpowiedzi, czyli Q&A.

Tydzień 1

Podejście procesowe. Określenie dojrzałości procesowej organizacji, elementy zarządzania procesami. Diagram Żółwia, mierniki, cele organizacji, procesów i działań. Ogólna mapa podziału procesów w Twoim przedsiębiorstwie.

Tydzień 2

Role procesowe, zaangażowanie pracowników, zasada "nie przyjmuję złego, nie produkuję złego, nie przekazuję złego".
Twój plan działań i strategia wdrażania zmian, określenie właścicieli procesów.

Tydzień 3

Zarządzanie zespołem, efektywne spotkania, zarządzanie wizualne, komunikacja. Planowanie i egzekwowanie zadań. Jak wzbudzić w zespole poczucie odpowiedzialności za osiągnięcie wspólnego celu.

Tydzień 4

Doskonalenie, wykorzystywanie PDCA w codziennej pracy, standaryzacja, narzędzia lean management, gdzie wdrożyć standard, żeby od razu czerpać korzyść, zdroworozsądkowe zarządzanie, optymalizacja globalna i lokalna.

Tydzień 5

Standardy i ich weryfikacja, ustalanie reguł i zasad zarządzania jakością (poprawki to jedna z większych strat), efektywna współpraca z innymi działami w zakresie eliminacji strat.

Tydzień 6

Zegar Rozwiązywania Problemów - autorska metoda systemowego zarządzania i rozwiązywania problemów w 12 skutecznych krokach z wykorzystaniem autorskich narzędzi i arkuszy.

Jeśli należysz do ambitnych i przedsiębiorczych osób, to na pewno Twoim celem jest:

 • doskonalenie się i praca nad swoim rozwojem bez względu na okoliczności,
 • planowanie ciągłego doskonalenia nawet przy minimalnym budżecie na naukę,
 • poszukiwanie cały czas okazji do wdrożenia usprawnień,
 • analiza swoich działań i wyciąganie wniosków,
 • skuteczne podnoszenie wydajności i skupienie na wyniku.

Mastermind ze mną będzie Twoją najlepszą inwestycją, ponieważ pozwoli Ci na regularną pracę nad Twoim procesem bez konieczności wychodzenia z biura czy z domu. Nie jest to szkolenie, po którym będzie trudno Tobie rozpocząć wdrażanie zmian, tylko efektywne wykorzystanie 6 tygodni na przygotowanie własnego planu działań według sprawdzonego schematu:

Oprócz tych 6 spotkań merytorycznych na żywo (online) otrzymujesz:

BONUS I

ebook lub audiobook "Zegar Rozwiązywania Problemów" wraz z kursem video i niezbędnymi arkuszami do pracy

BONUS II

dostęp do Kursu on-line Skuteczna Komunikacja

Co da Ci udział w naszych spotkaniach?

 • Będziesz potrafił określić dojrzałość procesową organizacji, a co za tym idzie, dostosować poziom wdrażania zmian do gotowości firmy. Oznacza to, że nie będziesz rzucał zespołu "na głęboką wodę", tylko dokładnie będziesz wiedział, co powinieneś zrobić i w jakiej kolejności.
 • Poznasz elementy zarządzania procesami i sporządzisz szczegółową mapę swoich procesów. Dokładnie będziesz wiedział, z jakich produktów składa się "droga" Twojego produktu, oraz kto za jaki etap jest odpowiedzialny.
 • Poznając najważniejsze elementy efektywnego zarządzania, sporządzisz Twój plan działań. Będziesz także wiedział, jak wpłynąć na terminową realizację działań i osiągnąć cele, które przed sobą postawisz.
 • Dowiesz się, jak wzmocnić zaangażowanie wszystkich pracowników według zasady "nie przyjmuję złego, nie robię złego, nie przekazuję złego". Poznasz kilka skutecznych sposobów na łatwe podniesienie jakości wewnątrz procesu.
 • Poznasz wartość, jaką niesie ze sobą standaryzacja najważniejszych kroków w procesie produkcji, będziesz także wiedział co należy ustandaryzować i dlaczego, by nie skupiać się na wszystkim naraz, co często kończy się niepowodzeniem.
 • Poznasz reguły i zasady zarządzania jakością oraz poznasz sposób na skuteczną współpracę z innymi działami w tym zakresie.
 • Poznasz moją definicję zdroworozsądkowego zarządzania i dowiesz się, w jakim kierunku warto iść, by generować skutecznie oszczędności w procesie.
 • Nauczysz się pracować metodą Zegara Rozwiązywania Problemów, która sprawdza się doskonale w procesie zarządzania zmianą.

Program, który oddaję w Twoje ręce to przetestowana formuła, z której korzystam podczas pracy z moimi klientami online od wielu miesięcy, generując naprawdę konkretne zmiany w ich organizacjach. Integralną częścią programu są moje autorskie materiały, które pomogą Tobie pracować nad zmianą pomiędzy naszymi spotkaniami. 

mastermind z Tomaszem

Regularna wartość mastermindu: 4.900 PLN Łączna wartość bonusów: 1.530 PLN

RAZEM: 6.430PLN

Twoja inwestycja teraz 6.430 PLN 4.900 PLN netto

Przeczytaj, jak inni oceniają współpracę z Tomaszem

5/5
Sebastian Kozieł

Sebastian Kozieł
Flagowa Kraina

"Tomek jest jednym z moich ulubionych ludzi jeżeli chodzi o szkolenia. Jeśli chodzi o merytoryczną część, to mam takie zdanie, że na żadnym szkoleniu nikt nie zaproponuje złotego środka. Najważniejsze, by informacje nie były dopasowane tylko do jednej firmy, do jednego przemysłu, tylko były uniwersalne i wtedy każdy sobie wyciągnie coś dla siebie. Coś, co mu się przyda. Myślę, że tego nie brakuje."

5/5

Piotr Karolewski
Volvo

"Założyciel ma potężną wiedzę procesową i widać, że jest praktykiem. Jest bardzo szerokie spektrum, którym zajmuje sie Instytut i to nam zaimponowało. Mogą nam podpowiedzieć, co mamy zrobić, by nasza firma była lepsza i bardziej wydajna."

Tomasz Król

trener, konsultant i inspirator. Wspiera firmy w procesie zmiany od 1997 roku. Pomysłodawca cyklu konferencji Lean Camp od 2012 roku). Współtwórca Systemu Trwałej Efektywności Produkcji (STEP). Wykładowca i współtwórca programów studiów podyplomowych na czterech uczelniach w Polsce. Autor wysoko ocenionego bestsellera “Lean management po polsku”, metody “Zegara Rozwiązywania Problemów” oraz wielu inspirujących artykułów w czasopismach branżowych. Zarządza Instytutem Doskonalenia Produkcji. Szuka rozwiązań zamiast wymówek.

Tomasz Król