Bezpłatne szkolenie internetowe

Poznaj 3 taktyki skutecznego podnoszenia wydajności procesu produkcyjnego.

Poznaj formuły, strategie, niezawodne narzędzia i nowatorskie rozwiązania, które działają w każdym procesie!

Liczba miejsc ograniczona do 100 !

0
Obecnie zapisanych osób
Podczas webinaru skupimy się na tym, by pokazać Ci:

- jak podnieść efektywność procesu skupiając się na działaniach lokalnych,

- dlaczego praca na wskaźnikach jest niezwykle ważna, by móc zarządzać produkcją w każdych warunkach,

- jak możesz wspomóc swój proces produkcyjny za pomocą automatyzacji tego, co w procesie jest kluczowe.

Dołącz bezpłatnie do szkolenia

Podaj e-mail na który otrzymasz potwierdzenie zapisu. Jeśli chcesz otrzymać przypomnienie o webinarze smsem, wpisz swój numer telefonu.

Chcę otrzymywać od Instytutu Doskonalenia Produkcji informacje o materiałach edukacyjnych, wydarzeniach i szkoleniach w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdym czasie poprzez kliknięcie odpowiedniego linka w wiadomości newslettera. Więcej o newsletterze w Regulaminie. Administratorem Twoich danych jest Grupa Verbis Sp. z o.o. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.

Agenda wydarzenia 10:00 - 12:00

Panowie_IDP-1

Tomasz Król i Grzegorz Moj

Tomasz to trener, wizjoner i inspirator. Współpracował z ponad 90 przedsiębiorcami budując wraz z nimi strategię zmian opartą o zdrowo-rozsądkowe zarządzanie. Autor bestsellera "Lean Management po polsku". Pomaga spojrzeć szerzej, motywuje i często wyciąga ze strefy komfortu.

Grzegorz to konsultant, którego pasją jest mierzenie i usprawnianie Przeprowadził ponad 100 Przeglądów organizacji produkcji metodą S.T.E.P. Uczestniczył w projektach usprawniających w kilkudziesięciu firmach na przestrzeni ostatnich 6 lat. Jest także trenerem gier symulacyjnych.

Jak podnieść efektywność procesu produkcyjnego i uzyskać większą wydajność (nawet 190%) bez dodatkowych inwestycji.

 

▪ Pokażemy Ci nowe case studies naszych działań, które podniosły wydajność od 80% do 190%.

▪ Poznasz 4 sposoby, które wykorzystujemy u naszych klientów by dowiedzieć się, gdzie w procesie jest największy potencjał do podniesienia wydajności.

▪ Poznasz strategię przetestowaną na dziesiątkach procesów produkcyjnych naszych klientów, kiedy nie mogliśmy sobie pozwolić na ingerencję w cały proces produkcyjny i zmianę strategii i skupiliśmy się na optymalizacjach lokalnych, które przyniosły natychmiastowy efekt w postaci konkretnego zysku.

▪ Dowiesz się, jak pomimo aktualnych wydarzeń firmy generują oszczędności na poziomie kilkunastu tysięcy złotych i jak Ty możesz zrobić to samo.

Bartek_Lux

Bartłomiej Lux

Współwłaściciel i członek zarządu w CFI Systemy Informatyczne odpowiedzialny za rozwój firmy. Ma ponad 22 lata doświadczenia w informatyce, 20 lat doświadczeń w systemach klasy ERP, EOD, CRM i BI i 2 lata doświadczeń w grywalizacji i psychologii behawioralnej. Swoje doświadczenie zdobywał w licznych projektach na stanowiskach od Konsultant, Kierownika Projektu po Dyrektora Sprzedaży.

Jak zbierać dane i je analizować, by skutecznie podnosić efektywność procesu produkcyjnego.

 

▪ Dowiesz się, dlaczego należy zbierać dane i jakie dane wspierają optymalizację procesu produkcyjnego.

▪ Poznasz podstawowe wady ręcznego zbierania danych.

▪ Dowiesz się więcej o zbieraniu danych za pomocą MES i odpowiedniej analizie w oparciu o cel.

▪ Dowiesz się, jak łatwo przyspieszyć proces planowania produkcji i podejmowania skutecznych decyzji.

▪ Dowiesz się, jak przygotować produkcję na bezproblemowe zarządzanie w czasie ograniczenia rynku (pandemii) na przykładzie VENDO.Alice.

Marek Maciejewski

Od 2001 roku związany z automatyką przemysłową jako projektant programista systemów automatyki przemysłowej głównie w branży automotive. W ifm electronic od 2008 roku jako inżynier projektu odpowiedzialny za dział sterowania maszyn mobilnych, następnie kierownik sprzedaży na całą Polskę, a od 2017 pełni funkcję  Senior Sales Engineer Systems and IoT. Wieloletnie doświadczenie z projektowania i uruchamiania automatyki przemysłowej w firmach produkujących samochody (VW, GM Opel, Ford, Mercedes) a także elektrowni węglowej (projekt we współpracy z Metso/Alstom dla Tauron). 

Cyfrowa fabryka. Pozyskiwanie i interpretacja danych z maszyn.

Dowiesz się, w jaki sposób budować skuteczny system do zbierania danych.

▪ Dowiesz się, jak efektywnie interpretować pozyskane informacje i nimi zarządzać.

▪ Poznasz sposób, w jaki możesz poprawiać dostępność i efektywność pracy maszyn i jaki ma to wpływ na wydajność całego procesu produkcyjnego.

▪ Poznasz przykłady aplikacji.

Dla kogo jest webinar:

Dla właścicieli firm produkcyjnych i usługowych, którzy chcą się doskonalić i wprowadzać zmiany w swoich firmach.

Dla Kadry Zarządzającej, która szuka odpowiedzi na pytanie, w jakich obszarach szukać realnych oszczędności i jakie działania należy podjąć, by maksymalizować zysk firmy.

Dla lean managerów i kierowników procesów by mogli poznać proste narzędzia i metody które pomogą realizować cele i motywować zespół do wspólnych działań usprawniających.

Poznaj firmy, które wspieraliśmy w ich strategiach zmiany i poprawy ich procesów produkcyjnych i usługowych:

Patroni wydarzenia